Słuchaj Radia Andrychów, czytaj Nowiny Andrychowskie i odbieraj nagrody w bibliotece.

Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie wraz z Radiem Andrychów i Nowinami Andrychowskimi zapraszają serdecznie do udziału w akcji „Książkobranie”.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody w postaci pakietów książek oraz audiobooków.
Co trzeba zrobić, aby je zdobyć?
1. W kolejnych numerach Nowin Andrychowskich od czerwca do października znajdować się będą specjalne kupony, które należy wyciąć i zachować.
2. Na kuponie z danego miesiąca należy wpisać hasło, które zostanie podane podczas audycji poświęconej książkom, emitowanej na antenie Radia Andrychów w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godzinie 11:00.
3. Po uzbieraniu wszystkich pięciu kuponów z podanymi hasłami należy je dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej do dnia 15 listopada (w przypadku przesyłek doręczonych liczy się data na stemplu pocztowym). Zgłoszenie powinno być dostarczone w kopercie i zawierać oprócz kuponów również imię, nazwisko oraz numer telefonu osoby biorącej udział w akcji.
4. Spośród osób, które dostarczą do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Andrychowie do 15 listopada uzupełnione kupony wraz ww. danymi zostaną rozlosowane zestawy książek oraz audiobooków. Wyniki zostaną ogłoszone w listopadzie na antenie Radia Andrychów, na łamach Nowin Andrychowskich, a także na stronach internetowych i profilach w mediach społecznościowych organizatorów.

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Źródło: Radio Andrychów